A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Geotermikus távfűtőmű létesül Szentlőrincen
2010. július 8-án a Pécs melletti Szentlőrincen Össur Skarphedinsson, az Izlandi Köztársaság külügy- és külkereskedelmi minisztere, Kovács Pál, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium energetikai helyettes államtitkára, illetve Győrvári Márk Szentlőrinc település polgármestere részvételével ünnepélyes keretek között lerakták egy geotermikus energiát hasznosító távfűtőmű alapkövét - tájékoztatott a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.
