Virágh Judit
Becsült olvasási idő: 1 perc
Mi lesz az idei EMO-n?

Szeptember 19. és 24. között rendezik meg ismét a németországi Hannoverben a fémmegmunkálás legnagyobb érdeklődésre számot tartó seregszemléjét, a „Szerszámgépek és még több” szlogennel beharangozott EMO 2011 világvásárt, illetve sokrétű keretprogramjait.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!