A GyártásTrend októberi száma tematikájában szorosan kapcsolódik a két hungexpós – összekapcsolt Ipar Napjai és az Automotive Hungary – kiállításhoz és a rendkívüli körülményekhez, amelyek közt a több mint száz kiállító bemutatkozik a látogatók előtt.
Kiemelten foglalkozunk azzal, hogy miképp élhetik túl a gyártó vállalatok a jelenlegi pandémiás helyzetet, milyen stratégiák szerint készülhetnek fel a jövőben várható hasonló helyzetekre. Körülnézünk kicsit a járműipar aktuális újdonságai közt, egy pillantást vetve az autógyártók és a koronavírus csatájára, és áttekintjük az ipar 4.0 legfontosabb aktuális kérdéseit is. A két rendezvényhez kapcsolódóan bemutatunk egy sor fontos hazai gazdasági szereplőt, szolgáltatást és terméket is, ezzel mintegy támogatva a vállalatok közötti kapcsolatok épülését.

