Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Területi képviselő

Gyártás / Műszaki >

Ügyfelünk egy Német multinacionális szerszámgyártó cég Magyarországi leányvállalata értékesítő csapatába keresünk fémforgácsolási ismeretekkel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba: Területi képviselő Alföldi és Észak - Kelet Magyarországi régióba
favourite
Elvárások
- legalább középfokú végzettség
- fémforgácsolásban szerzett gyakorlat vagy ezen a területen szerzett értékesítési tapasztalat
- jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
- pozitív, nyitott személyiség
- precíz, önálló, dinamikus munkavégzés
- gyors tanulási készség
- nagyfokú mobilitás
- MS Office alkalmazások ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
- fix alapbér+ jutalék+ Cafeteria juttatások+13. havi bér
- céges gépkocsi, laptop, mobil
- azonnali munkakezdés lehetősége - kezdés előtti szakmai tréning, felkészítés
- folyamatos szakmai képzés
- nyugodt munkahelyi légkör
- változatos és önálló munkavégzési lehetőség
- hosszú távú munkalehetőség
Feladatok
- szerszámértékesítés meglévő vevőkörnek és új ügyfeleknek
- kapcsolattartás a meglévő vevőkkel
- új vevőkapcsolatok építése
- ajánlatok kidolgozása, szerszám tesztek szervezése
Előny
- CNC gépkezelői, programozói gyakorlat
- értékesítési gyakorlat, kiemelten a szerszám területen
- gépészmérnöki diploma
- bármely idegen nyelv ismerete
- Dél-Kelet Magyarországi lakóhely (Jász Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye)
Egyéb megjegyzés
Állás, munka területe(i):

- Értékesítés, Kereskedelem
- Mérnök, Műszaki értékesítő
- Területi képviselő
- Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:

- Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
subscribe