Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Értékesítő mérnök @ Hajdu Autotechnika

Gyártás / Műszaki >

A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. (A HAJDU – csoport tagja) Értékesítő mérnök munkakör betöltésére munkatársat keres.
favourite
Cégnév
HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Elvárások
- Gépészmérnöki szakképzettség.
- Az autóipari gyártásban hasonló területen szerzett gyakorlat.
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
- Német nyelvismeret előnyt jelent.
- „ B „kategóriás vezetői engedély.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; AutoCAD)
- Folyamat- és LEAN szemlélet, csapatmunka.
- Vállalatirányítási rendszer (IFS; SAP) ismeret, gyakorlat előnyt jelent.
- Meggyőző és határozott kommunikáció.
- Gyors, rugalmas problémamegoldó gondolkodás.
- Eredményorientált, dinamikus személyiség.
- Mobilitás, utazási hajlandóság
Amit ajánlunk
- Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
- Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
- Érdekes, felelősségteljes munkakör
- Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
Feladatok
- A cég szabad gyártó kapacitásának hasznosítása (gyártóeszköz- és, alkatrészgyártás), vevők felkutatása, az árbevétel folyamatos növelése.
- Egyedi ajánlatok készítése, új projektek elnyerése.
- Megnyert projektek irányítása, szerződés előkészítése és szerződés szerinti végrehajtása.
- A projektek bevezetésének mérnöki irányítása.
- Megvalósult projektek lezárása, archiválása és kiértékelése.
- Partnerek teljes körű műszaki és kereskedelmi gondozása, személyes kapcsolattartás.
- Riportok készítése.
Szakmai önéletrajzát 2016. augusztus 30-ig az alábbi címekre várjuk:

Humánpolitika
4243 Téglás, Pf. 1.

subscribe